Ulubaş Mühendislik - Metal - İnşaat

Ulubaş ailesi olarak 1996 yılında; inşaat, otomotiv ve lojistik sektörlerinde hizmet vermeye başladık. 2005 yılına geldiğimizde inşaat alanında oluşan tecrübemizin yanında kurduğumuz tecrübeli kadroyla, metal ve mühendislik bilgisini de harmanlayarak sanayi sektörünü inşa etmeye başladık.

Sektöre girdiğimiz ilk günden beri bizimle çalışmayı kabul eden müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın yüksek memnuniyeti sayesinde faaliyet alanlarımızı günden günde büyüttük.

Ulubaş olarak; onarım, peyzaj mimarisi, restorasyon, alt yapı, üst yapı ve çelik konstrüksiyon alanlarında faaliyet göstermeye başlayan firmamız, zaman içerisinde tecrübemizi artırarak, depo, iş yeri, fabrika, stat, endüstriyel yapı, prefabrik yapı ve entegre tesis inşası başta olmak üzere birçok alanda çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz.

 

Misyonumuz

Hizmet ve kalitede sınırları zorlayarak, inşaat ve çelik yapı sektöründe çözüm odaklı ürünler sunan lider firmalar arasındayız. Misyonumuz, en üst seviyede gayret sarf ederek, sektörde en iyi ve en hızlı hizmeti sunarak müşterilerimizin memnuniyetini üst düzeyde tutmaktır.

 

Vizyonumuz

Bölgemizde edindiğimiz tecrübe ve bilgiyi artırarak, Türkiye genelinde ulusal bir marka olmaktır.